Události, zajímavosti a novinky:

Náš Müller Thurgau ohromil Ameriku

Úspěch, který jsme zaznamenali minulý týden na soutěži San Francisco Wine Competetion je jasným důkazem toho, že důvěřovat se vyplácí. Tímto bychom chtěli speciálně poděkovat našemu sklepmistrovi Jiřímu Tomanovi za perfektní a profesionální práci, kterou odvádí. Je neodmyslitelným pilířem veškerých úspěchů našich vín již od ročníku 2013.
Naše vinařství si tak odnáší titul šampióna, a to rovnou dvakrát s vínem Müller Thurgau 2018, č. š. 1809, pozdní sběr v kategorii suchých vín ostatních bílých odrůd i celkovou kategorii ostatních bílých odrůd z této neslavnější a nejznámější vinařské soutěže v rámci USA.

Celý článek

Vynikající úspěch našich vín na světové soutěži MUNDUS Vini

Dalšího úspěchu v letošním roce dosáhlo B\V vinařství na jedné z nejpřísněji hodnocených světových soutěží, kde si odneslo mimo jedné zlaté a pěti stříbrných medailí i cenu za nejlepší víno z České republiky.
Tím se stal Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2015

Dalšími oceněnými víny jsou :
V silné mezinárodní konkurenci je to velký úspěch. Vína hodnotilo 175 degustátorů ze 45 zemí světa.

Národní soutěž vín 2019

Rádi bychom se s Vámi podělili o úspěch, který jsme v těchto dnech zaznamenali. V rámci největší soutěže vín v ČR, tzv. Národní soutěže vín 2019, proběhlo dvoudenní hodnocení vín Slovácké vinařské podoblasti. Do soutěže bylo přihlášeno celkově 562 vín, z toho naše B\V vinařství přihlásilo 39 vín. Získali jsme 7 velkých zlatých medailí z celkových 20ti a 12 zlatých medailí z celkových 126. Z celkových 39 vín, která jsme přihlásili, se do celostátního kola Salonu vín – národní soutěže vín nominovalo 37 našich vín.

Celý článek

Pozvánka na valnou hromadu

Vítězná 718, 696 02 Ratíškovice+ Google Map

Zveme akcionáře zapsané v seznamu akcionářů společnosti B\V vinařství a.s. na valnou hromadu, která se bude konat dne 13.3.2019 v 9:00 hodin v novém sídle společnosti na adrese Vítězná č. p. 718, 696 02 Ratíškovice.

  • Zahájení valné hromady Společnosti, prezence přítomných akcionářů, kontrola usnášeníshopnosti
  • Volba orgánů valné hromady (předsedy, zapisovatele, ověřovatelů, sosoby pověřené sčítáním hlasů)
  • Rozhodnutí o změně stanov společnosti v soubislosti se způsobem jednání za Společnost.
  • Odvolání a volba nových členů dozorčí rady s ohledem na blížící se konec funkčního období členů dozorčí rady.
  • Závěr